Goldman Reklam Medya - Kuyumcukent Dev Led Ekran

2018 yılında kurulan Goldman Reklam Medya, outdoor - açıkhava reklam sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız, Kuyumcukent Avm dış cephesinde, İstanbul'un en büyük açıkhava Led ekranınına sahiptir.

Kuyumcukent Led Ekran, E-5 ve Atatürk Havalimanı bağlantı yollarının kesiştiği, Basın Ekspres yolu ve Kuyumcukent kavşağı üzerinde, İstanbul'un en önemli erişim noktalarından birinde, dikkat çekici merkezi bir konumda yer alır. Bu konum, her gün 1.000.000’dan fazla insanın hareket halinde olduğu, tüm hedef kitlelere uygun, 24 saat canlı olan bir alandır ve yüksek izlenme oranına sahiptir.

Ekran, 310 m2 gösterim alanıyla İstanbul'un en büyük led ekranıdır. Ayrıca 4.4 trilyon renk derinliğine sahip olan ekran sayesinde reklamınız, 24 saat boyunca net bir şekilde, çok büyük boyutlarda, her açıdan ve uzak mesafelerden görünür.

Günlük 1.500.000 izlenme sayısıyla İstanbul'un en yoğun lokasyonlarından birinde, markanızı, kampanyanızı ve sloganınızı hedef kitlenize en kısa ve etkili yoldan ulaştırabilirsiniz.

-Kuyumcukent Avm dış cephesinde, 310 m2 gösterim alanıyla İstanbul'un en büyük Led ekranı
-Basın Ekspres yolu üzerinde, E-5, Havalimanı ve TEM bağlantı yolları ve metrobüs nedeniyle 24 saat hareketli lokasyon
-Günlük 1.500.000 izlenme sayısı
-Günlük 30.000'i aşkın Kuyumcukent Avm ziyaretçisi
-3000:1 kontrast oranı ve 4.4 trilyon renk derinliği ile gece ve gündüz net görünüm